За даними E News, Гаррі та Меган пожертвують 90 000 фунтів стерлінгів благодійній організації Feeding Britain. Прессекретар пари вже підтвердив ці чутки та розмір пожертви, яка в гривневому еквіваленті перевищує 3 мільйона.

Читайте також: Принц на карантині: Гаррі розповів про свої будні з Меган та маленьким Арчі

Ймовірно, на таку щедрість їх надихнув очільник благодійного фонду – архієпископ Кентерберійський. Саме він провів обряд вінчання принца Гаррі та Меган Маркл у травні 2018 року. Символічно кошти для благодійності подружжя взяло з доходу від трансляції свого весілля. Ще перед церемонією Гаррі та Меган обговорили це питання, тому з початку пандемії коронавірусу обрали саме організацію Feeding Britain для щедрої пожертви.

Гроші герцогів Сассекських підуть на допомогу родинам, які опинились у скруті через пандемію. Тисячі британців залишились без роботи через закриття заводів чи розважальних центрів, тому саме їх хотіли підтримати Гаррі і Меган. Перед пожертвою вони здійснили телефонний дзвінок архієпископу Кентерберійському, в якому обговорили всі питання про цю допомогу.

А от щодо фінансового стану самих герцогів Сассекських західні ЗМІ дають невтішні дані. За неофіційною інформацією, принц Гаррі та Меган Маркл можуть опинитись у скруті. Подружжя не має доходу від комерційних проєктів, які створили після виходу з королівської сім'ї. Водночас витрати пари є чималими. Тільки на охорону вони витрачають мільйони доларів на рік.

За умовами "мегзиту", подружжя більше не отримує дотацій від королівської родини. Однак принц Чарльз все ж вирішив допомогти своєму молодшому сину. Герцог віддав Гаррі 2,5 мільйона доларів на оплату охорони. Однак фінансово утримувати дорослого сина він не має наміру, тому, ймовірно, це була одноразова виплата.