З хореографічних даних Дмитра Комарова давно жартували судді та ведучі на проекті, однак йому з партнеркою все ж вдавалось всі 7 прямих ефірів "триматись на плаву" та навіть не потрапляти в "зону ризику". І все через те, що їх завжди рятували глядацькі голосування, де шанувальники відомого тревел-ведучого намагались допомогти залишитись йому в проекті.

Читайте також: "Танці з зірками 2017": чому партнерка Дмитра Комарова піде до іншого учасника

Однак цього разу Дмитро вирішив сам добровільно піти з проекту, віддавши своє місце в проекті Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій, які повинні були покинути проект. За 15 хвилин до оголошення результатів, він порадився з партнеркою – "Міс Україна-2016" Олександрою Кучеренко, та разом вони погодились, що в танцювальному шоу повинні залишитись справді сильні пари. А всі гроші, які глядачі весь тиждень надсилали за їхню пару, Дмитро попросив перерахувати на благодійність для хворого хлопчика.

На таку жертовність і благородний вчинок відреагували самі "жертви" вильоту з проекту – пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової. Своїми емоціями вони поділились в мережі.


Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова у 7 випуску "Танці з зірками 2017" виконують сальсу

Юрій Ткач зазначив, що його просто "накрило вибухом емоцій і почуттів вчорашнього вечора". Він відчув, що учасники проекту справді стали сім’єю і що він старатиметься не підвести жертовний вчинок Дмитра Комарова.

Для мене і для багатьох з нас це був дуже важкий вечір! В якому змішалися радість, розчарування, нерозуміння і шок! І як сказав Діма, ми справді давно перестали бути конкурентами, ми стали однією сім’єю! Це шоу не тільки про танці – це шоу про справжність, щирість і відвертість! Тепер я з гордістю буду нести відповідальність за дві пари! Друже, я вас не підведу!,
– щиро зазначив Ткач в мережі.

На противагу йому, його зіркова партнерка та хореограф Ілона Гвоздьова звісно вдячна ведучому за такий вчинок, але їй важко усвідомлювати, що вони залишились в проекті "із жалості та красивому вчинку" Комарова.

Мені дуже важко сьогодні на душі, якось брудно, я не привикла залишатись у шоу з жалості або з красивого жесту. Я боєць, я професіонал, я педагог, мені не приємно, що ми змусили Діму прийняти таке рішення, можливо, так сьогодні стали зірки і все так вийшло. Спасибі, Діма, за такий благородний вчинок, але в душі мені зараз дуже важко, що наш перехід в ефір став саме таким! Втомилась, розбита, обезсилена фізично, морально та емоційно!,
– додала на своїй сторінці Ілона.

Нагадаємо, що в 7 випуску "Танці з зірками 2017" під час виконання пасодоблю танцювальна пара Комарова і Кучеренко перетворилась в ілюзіоніста та його партнерку, яка демонструвала неймовірні трюки та фокуси. А у фіналі номеру Олександра навіть розпилила Дмитра навпіл.