Новий рік з добрих справ: "Океан Ельзи" організовує благодійний концерт у Києві

3 січня 2019, 14:55
Читать новость на русском

Соліст українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук повідомив про організацію масштабного благодійного концерту. Їхній колектив разом з "Київськими солістами" заспівають в Національній опері 21 січня. Кошти, зібрані на концерті, будуть передані сім'ям загиблих захисників України.

Про задум організації благодійного концерту соліст і лідер рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук повідомив на офіційній сторінці у Facebook. Він записав відеозвернення до своїх шанувальників, у якому закликав довести, що важливі справи об'єднують.

Читайте також: Міжнародний день чоловіків: топ-5 найуспішніших українців

Мені здається, було би правильно і справедливо, якби кошти, які будуть зібрані під час цього концерту, були передані сім'ям наших загиблих захисників. У них залишились діти, які відчувають себе сиротами, які справді потребують нашої матеріальної і моральної допомоги. У нас є шанс показати, що важливі справи об'єднують. Я дуже-дуже сподіваюся на вашу підтримку і чекаю вас 21 січня в Національній київській опері,
– сказав Святослав Вакарчук у своєму відеозверненні.

Також він додав, що на його думку є правильним, коли всі, незалежно від політичних сподобань, відкинуть передвиборчу лихоманку та інші речі, які відволікають нас кожного дня, і зосередяться на головному: на конкретній допомозі тим, хто цього справді потребує.

Святослав Вакарчук зазначив, що ідея такого благодійного концерту народилась після проведення аналогічної події у Вільнюсі. У столиці Литви гурт "Океан Ельзи" зіграв в місцевому костелі разом з камерним оркестром. Всі зібрані кошти від концерту були передані дітям-сиротам зі Сходу України.

Святослав Вакарчук запрошує на благодійний концерт Океану Ельзи з оркестром

21 січня 2019 року в Національній опері України за ініціативи Святослава Вакарчука відбудеться благодійний концерт групи «Океан Ельзи» у супроводі оркестру «Віртуози Києва». Кошти, зібрані з квитків на концерт, будуть спрямовані на підтримку сімей та дітей загиблих захисників України. Квитки-внески на БЛАГОДІЙНИЙ концерт вже доступні на: https://kasa.in.ua/okeanelzyorchestra Шукайте більше інформації про концерт на офіційному сайті: https://www.okeanelzy.com/ua/news/465/

Опубліковано Святославом Вакарчуком Четвер, 3 січня 2019 р.