Як зазначив він у промові, яку він виголосив під час під час унікального концерту в Києві, поки люди займаються своїми звичними справами, на Донбасі йде війна і там гинуть люди.

Читайте також: Гурт "Океан Ельзи" запалює у Києві: фото та відео з концерту

В часи, коли ми займаємось своїм життям, кар'єрами, виховуємо дітей, їздимо відпочивати. Клянем один одного у Facebook, хто є кращим кандидатом у президенти. В цей саме час на Сході України йде війна, і хлопці та дівчата, що захищають нас там, – вони роблять це, попри погоду як астрономічну, так і політичну. Вони роблять це, пожертвувавши власними інтересами, вони роблять це у холод і спеку, вони роблять це, ризикуючи найдорожчим, що у них є, – здоров'ям і життям. І, на жаль, часом віддають його,
– підкреслив Вакарчук.

Також він згадав нещодавній візит до госпіталю у Харкові. За словами лідера "Океану Ельзи, він часто відвідує госпіталі та дуже часто ходить конкретно у вищезазначений харківський.

"Але я цього разу побачив там покалічених тілом хлопців, але таких сильних духом, таких сильних серцем. І ось, коли бачиш їх, то заради них хочеться робити всі ті речі, які ми будемо робити разом із вами", – додав новоспечений політик.

Також він згадав Віктора Сороку, батька полоненого Василя Сороки, який подарував йому браслет на концерті в Одесі та обняв.

Читайте також: Захоплені Росією моряки: українця перевели на реабілітацію через півтора місяці після операції

Ми віримо, що все буде добре. І знаєте, ми не маємо права у цей момент опускати руки, відвертатися, стояти осторонь – ми мусимо робити кожен на своєму місці, те, що наша країна потребує від нас,
– додав Вакарчук.

Після промови Вакарчук виконав пісню "Мить". Музикант зауважив, що "це низький уклін тим воїнам, які роблять нашу країну сильнішою та дають можливість навіть сьогодні стояти на цій сцені та глядачам – перед нею".

Промова Святослава Вакарчука на коцерті у Києві: аудіо

16 травня Святослав Вакарчук оголосив, що братиме участь у парламентських виборах 2019 року та робитиме це разом з новоствореною власною "партією змін" "Голос". За словами керівника штабу політсили Юлії Клименко, для цього вони перереєстрували партію, "створену у 2015 році друзями-бізнесменами для участі у місцевих виборах". Щодо головної мети партії, Вакарчук переконує, шо це повернення додому незаконно ув'язнених у Росії українців.

Ми створюємо нову політичну силу. Партію справжніх змін – "Голос". Тож сьогодні в Україні зазвучить новий голос. Мій голос. Ваш голос. Наш з вами голос. З вашою підтримкою я поведу партію "Голос" на парламентські вибори. Бо саме під куполом Верховної Ради приймаються головні рішення, які впливають на кожного українця
– зауважив Святослав Вакарчук під час представлення.

Детальніше з біографією Вакарчука Ви можете ознайомитися за цим посиланням. А з тими, хто увійшов до складу "Голосу", – тут.

Вакарчук представив свою партію "Голос": дивіться відео

якими ще заявами відзначався нещодавно святослав вакарчук: