Результати шоу "Танці з зірками" розділили країну на два табори – тих, хто щиро радів за Могилевську і тих, хто впевнений, що заповітний кубок повинна була отримати Надя Дорофєєва.

Читайте також: Переможниця "Танці з зірками 2017" Наталія Могилевська: кар’єра та життя артистки

В своєму Instagram Могилевська спробувала виправити ситуацію та розповіла про стосунки з Дорофєєвою.

"Ми дуже подружилися з Надею і чекали результатів тримаючись за руки. Ця перемога наша спільна. Надя приголомшлива ніжна квітка, яка розпустилася на українській сцені. Попереду "Голос Діти", де ми знову будемо змагатися за наших діток! Надюша, люблю тебя", – написала вона.

Фінал "Танці з зірками 2017" 10 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – Румба

Фінал "Танці з зірками 2017" 10 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – Модерн

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.