Перед церемонією нагородження "Viva! Найкрасивіші-2018" гості та номінанти пройшлися червоною доріжкою. Настя Каменських була однією із найбільш яскравих гостей на доріжці.

Читайте також: Viva найкрасивіші-2018: переможцями стали Олег Винник та Оля Полякова

Співачка вирішила поєднати black tie з люксовим street style. Артистка ефектно з'явилася в чорних брюках і смокінгу, з-під якого виглядала нижня білизна.


Viva! Найкрасивіші-2018: Настя Каменських NK

"Потрібно йти в ногу з часом і не боятися експериментувати. Якщо проаналізувати нинішній дрес-код світових червоних доріжок, можна зробити висновок, що формат класичної червоної доріжки зник, застарів. Дівчата сміливо приходять на захід в костюмах унісекс або в сукнях, але абсолютно скромного формату з трендовими фішками. Найголовніше – внутрішній комфорт з самим собою. На подібну революцію зважаться далеко не всі. А Настя – саме така: дівчина-космополіт, яка задає тенденції. Дуже задоволена нашою спільною роботою", – розповіла стиліст і дизайнер Іра Лан.


Viva! Найкрасивіші-2018: Настя Каменських NK

Читайте також: Настя Каменських похизувалася стрункою фігурою у мереживній білизні: пікантні фото

Образ Насті Каменських доповнив гармонійний нюдовий макіяж і аксесуари в золотих відтінках. Костюм чудово підкреслив сексуальну фігуру Насті Каменських, яку артистка продовжує удосконалювати за допомогою регулярних занять спортом, масажів і косметичних процедур по догляду.


Viva! Найкрасивіші-2018: Настя Каменських NK