Жінка вперше з'явилась на телебаченні у фільмі "DZIDZIO Контрабас". Там Галина Янівна зіграла епізодичну роль мами. За її словами, зробити це було не складно, бо вона наче просто спілкувалась з сином, без камер.

Читайте також: Почуття та секс: у мережі з'явився запальний трейлер комедії "DZIDZIO Перший раз"

Наразі у мережі з'явилось невеличке інтерв'ю з мамою Дзідзьо. Перед камерою Галина Янівна згадала, яким було дитинство її сина та як вона бачила майбутнє свого сина.

Коли він ще був маленьким, співав. Моя мама завжди думала, що він буде священиком, а я мріяла, що він буде оперним співаком. Так сталося, що він став естрадним артистом,
– зазначила Галина Янівна.

Мама Дзідзьо додала, що ще в дитинстві артист мріяв знімати комедійні фільми. Зараз, коли дитячий задум співака реалізовується, вона радо взяла участь у створенні нової комедії "DZIDZIO Перший раз". Як і в попередньому ролику, Галина Янівна буде грати саму себе.

"У дитинстві були фільми про Бені Гілла, комедійні, і він завжди говорив: "Я буду знімати такі фільми, буду грати так, як він". Це була його мрія, тому я задля мрії своєї дитини готова на все. Лиш би він був щасливий та задоволений", – зізналась Галина Янівна.

Варто зазначити, що зйомки нової комедії проходили у селі Молотів Жидачівського району Львівської області. У місцевій церкві у 1982 році батьки співака Дзідзьо обвінчались, що неабияк зворушило співака.

Дивіться відео інтерв'ю з мамою Дзідзьо: