Майже місяць тому відбулось довгоочікуване весілля принца Гаррі та Меган Маркл. Хвиля гучних скандалів, яка прокотилась світом, ставила під сумнів проведення церемонії, адже королівська сім'я фігурувала в неприємних новинах. Однак жодні наклепи та навіть факт заробляння грошей батьком нареченої на весіллі не повпливали на рішення принца Гаррі. Відтак 19 травня пара офіційно стала герцогами Сассекськими.

Читайте також: Меган Маркл підписала шлюбний контракт перед весіллям з принцом Гаррі, – ЗМІ

Томас Маркл розповів, що принц Гаррі телефонував йому та просив згоду на одруження з донькою. Сам чоловік не був проти цього шлюбу, проте мав одну умову. Про це повідомляє The Daily Mаil.

Я відповів йому: "Ти джентльмен, обіцяй мені, що ніколи не скривдиш її і не піднімеш на неї руку. Звичайно, я даю свою згоду". Він чудовий, дуже цікавий хлопець,
– розповів Томас Маркл.

Як відомо, з родичів Меган на церемонії була тільки її мама. Батько герцогині відмовився від поїздки до Лондона, зазначаючи, що мав заплановану операцію. Відтак до вівтаря Меган Маркл повів батько нареченого – принц Чарльз. В інтерв'ю Томас Маркл зізнався, що шкодував про своє рішення, яке ЗМІ пов'язують із грошовими махінаціями, що стосувались королівського весілля. Чоловік додав, що попросив вибачення у принца Гаррі та Меган за це непорозуміння. За його словами, пара вибачила його та доньку Саманту, яка й була ініціатором заробітку

"Папараці не давали мені спокою і знімали мене в негативному ключі, наприклад, як я п'ю пиво. Я розумію, що моя ідея була величезною помилкою. Шкода, цього не повернеш. Я розмовляв з Меган та Гаррі, просив у них вибачення за це. Вони запевнили мене, що не в образі, все розуміють і дуже чекають мене на весілля. Але, на жаль, я не впорався з тиском, всі ці переживання дуже вплинули на мене, тому стався серцевий напад", – додав Томас Маркл.

Читайте також: Мама Меган Маркл повернулась до звичного життя в Лос-Анжелесі: фото

За словами батька герцогині Сассекської, принц Чарльз чудово впорався з його завданням. Тому кращої заміни годі було й шукати.

Вони були дуже засмучені. Меган плакала, я впевнений, але обидвоє сказали мені берегти себе. Для мене велика честь, що принц Чарльз погодився вести до вівтаря Меган. Кращої заміни неможливо придумати,
– зізнався Томас Маркл.

Про своє рішення чоловік досі шкодує. Томас Маркл додав, що дивився церемонію вінчання по телебаченню у компанії своїх найближчих друзів. Батько Меган Маркл хотів би стати частинкою такої величної події в історії Великобританії.