У виданні The Daily Mail повідомили, що золоте кільце з діамантами за 140 тисяч фунтів стерлінгів (4,2 мільйона гривень) дружина принца Гаррі залишила вдома, в той час як на зустріч з жителями Кейптауна одягнула каблучку американського бренду Jennifer Meyer з блакитним каменем за 200 фунтів (6 тисяч гривень).

Читайте також: Що відомо про тур Меган Маркл і принца Гаррі Африкою: головні факти

Сталось це сьогодні, 24 вересня, у Південній Африці, де Меган мала змогу поспілкуватись з місцевим темношкірим населенням. У найкримінальнішому районі Кейптауна, селищі Ньянга, жінка виступила з промовистими словами: "Я з вами як мати, як дружина, як кольорова жінка і як ваша сестра".


Меган Маркл одягнула інше кільце в турі Африкою / Getty Images

З цим же кільцем Меган Маркл побувала в стародавній мечеті Аувал Масджід, що в Кейптауні. Там вона поспілкувалась з представиками різних релігійних груп Південної Африки. Чому представниця королівської сім’я змінює аксесуар – наразі невідомо.


Меган Маркл одягнула інше кільце в турі Африкою / Getty Images

Додамо, що після одруження з принцом Гаррі Меган Маркл забажала змінити вигляд заручального кільця. Над першим варіантом прикраси спочатку працювали у ювелірному домі Cleave and Company, де принц Гаррі самостійно створював її дизайн. Однак після весілля і народження сина Меган повважала за потрібне змінити його на свій смак.

Читайте також: Меган Маркл змінила вигляд заручального кільця: що трапилося з перснем

Раніше по центрі кільця був розташований великий діамант, по краях – два менших, які були взяти з колекції принцеси Діани, а обідок зроблений з улюбленого жовтого золота. Під час першого виходу після народження сина герцогиня Сассекська засвітила приголомшливу зміну – обрамлення заручального персня змінилося на діамантове. Тобто Меган Маркл або змінила обідок, або дала на реконструкцію, аби всипати його маленьким дорогоцінним камінням.


Вигляд кільця у 2018 році (ліворуч) і сьогодні (праворуч) / Getty Images