Текст-звернення гурт Linkin Park опублікував на своїй офіційній сторінці у Facebook та на сайті гурту.

Читайте також: Лідер гурту Linkin Park Честер Беннінгтон покінчив з життям самогубством, – ЗМІ

"Дорогий Честер,

Наші серця розбиті. Ударна хвиля шоку і заперечення досі пронизує всю нашу сім’ю кожного разу, коли ми осягаємо, що сталося.

Ти повпливав на багато життів, мабуть більше, ніж сам можеш уявити. За останніх декілька днів ми побачили сплеск любові і підтримки з усього світу. Талінда і твоя сім’я цінують це і хочуть, щоб світ знав, що ти був найкращим в світі чоловіком, сином та батьком; сім’я ніколи більше не буде цілою без тебе.

Під час розмов про наше майбутнє твоя мотиваційність була заразною. Твоя відсутність залишає прогалину, яка ніколи не буде заповненою. Твого бурхливого, веселого, амбіційного, креативного, розумного, щедрого голосу зараз не вистачає нам в кімнаті. Ми стараємся завжди собі нагадувати, що демони, які забрали тебе від нас, завжди були частиною нашого діла. Більше того, те, як ти співав про цих демонів, змушувало всіх закохуватись в тебе, перш за все. Ти без страху їх зображав, і робивши це, поєднував нас разом, і вчив нас бути людьми. Ти мав найбільше серце і ти міг його нести на своєму рукаві.

Наша любов в створенні та виконанні музики незгасима. Поки ми не знаємо, що ми всі далі будемо робити у житті, але ми знаємо, що ти зробив наші життя кращими. Дякуємо тобі за цей подарунок. Ми любимо тебе і скучаємо.

Допоки не побачимо тебе знову,

LP"

Читайте також: Linkin Park скасував концертний тур після смерті Честера Беннінгтона

Гурт також створив "меморіал"-сторінку під назвою Ripchester в пам’ять про свого покійного фронтмента Честера Беннінгтона. На сторінці тепер публікуються пости з соціальних мереж з хештегом #RIPChesterBennington.

В основному прихильники зізнаються в коханні і висловлюють скорботу за вокалістом групи Linkin Park. Крім того, на сайті також вказані телефони, куди можна звернутися за допомогою в разі появи нав'язливих думок про суїцид.

Нагадаємо, що раніше сайт "24" повідомляв про трагічну смерть лідера гурту Linkin Park Честера Беннінгтона, який покінчив із життям самогубством. Згодом слідчі Лос-Анджелеса підтвердили факт інциденту.

До слова, у день смерті свого вокаліста Linkin Park опублікували останній кліп.