Спорідненість з королівською сім'єю не настільки райдужна, як може виявитись. Щоб стати гідною дружиною Гаррі, Меган Маркл доведеться вивчити палацовий протокол і правила, серед яких є кілька дивних і смішних.

Читайте також: Єлизавета II не прийде на весілля принца Гаррі та Меган Маркл, – ЗМІ

Що заборонять Меган Маркл після весілля з принцом Гаррі: правила

Не можна грати у "Монополію"

З 2008 року принц Ендрю заборонив королівської сім'ї грати в популярну настільну гру, так як її визнали "занадто порочною" для монархів.

Не можна їсти устриці

Лікарі радять членам королівської сім'ї уникати вживання устриць через високу ймовірність харчового отруєння або алергічної реакції. Правда, не всі родичі королеви дотримуються цього правила: наприклад, принц Чарльз любить іноді поласувати цим делікатесом.


Принц Гаррі і Меган Маркл

Не можна відкрито говорити про політичні уподобання

Незважаючи на те, що представники британської монархії повинні просувати інтереси своєї держави за кордоном, їм заборонено висловлювати особисту думку про політику.

Не можна звертатись до інших членів королівської сім'ї просто на ім'я

Члени королівської сім'ї називають один одного тільки по титулу або "сер" або "мем". Звернення на ім'я, наприклад, Меган або Мег, можуть бути використані тільки в особистій бесіді.


Принц Гаррі і Меган Маркл

Не можна роздавати автографи

Як і всі актори, Меган звикла на всіх прем'єрах і вечірках, а іноді і просто на вулиці роздавати всім бажаючим автографи. Члени королівської сім'ї не мають права ставити свої розпису ніде, крім офіційних документів.

Не можна носити одяг, який не відповідає королівському дрес-коду

Після весілля Меган доведеться забути про глибокі декольте і міні. Наряди жінок королівської сім'ї повинні бути елегантними. Їм дозволено відкривати плечі тільки на вечірніх заходах і тільки при наявності довгих рукавичок. Мінімальна довжина спідниці повинна бути трохи вище коліна. Також жінки повинні носити колготки без візерунків і відмовитися від дуже високих каблуків.


Принц Гаррі і Меган Маркл

Волосся на офіційних заходах слід прибирати в пучок, в макіяжі завжди бути стриманою, а у виборі коштовностей дотримуватися принципу мінімалізму.

Не можна носити шуби з натурального хутра

Король Едвард III ввів заборону на хутро для всіх представників королівської сім'ї. Однак це правило стосується тільки шуб, а ось хутряні шапки і коміри під заборону не потрапляють.

Не можна фарбувати нігті в яскраві кольори

Ще одне правило палацового дрес-коду: манікюр завжди повинен бути витриманий в нейтральній кольоровій гамі. Довжина нігтів повинна бути середньої, а форма акуратною.


Принц Гаррі і Меган Маркл

Не можна вимовляти 8 слів

Члени королівської сім'ї ретельно стежать за своєю мовою: в їх "чорному списку" 8 слів, які вони не вживають ні за яких обставин. Серед них є зовсім нешкідливі: "духи", "вітальня", "диван", "тато", а також "шикарний", "внутрішній дворик", "прошу вибачення" і "туалет".