Як відомо, герцоги вирішили поділитись з громадськістю приватною інформацію під час їхнього турне. Зокрема, у документальному фільмі "Гаррі і Меган: Африканська подорож" (Harry & Meghan: An African Journey) представники королівської родини зізнались, наскільки складно їм жити під надмірним наглядом журналістів, а також поділились деталями взаємин з родичами. Така відвертість приголомшила Кенсінгтонський палац, розповіли інсайдери E News.

Читайте також: Меган Маркл ледь стримала сльози, розповідаючи про труднощі, які пережила під час вагітності

У королівській родині загальноприйнято спілкуватись з журналістами виключно через речників. Британські герцоги не розголошують деталей особистого життя, а частково діляться ними під час зустрічей з громадськістю. Тому інтерв'ю принца Гаррі та Меган Маркл викликало обурення у їхніх родичів, які не розуміють мети таких дій.

У королівській родині не розуміють, чого саме принц Гаррі і Меган Маркл хочуть добитися, так як зазвичай члени королівської сім'ї не говорять настільки детально про особисте. Буде справедливо сказати, що королівська сім'я глибоко стурбована та обурена тим, в якому напрямку все йде,
– розповів інсайдер.

Не підтримав у цьому Гаррі і його брат принц Вільям. За словами інсайдерів, герцог Кембриджський не стримував стурбованості від побаченого та був розчарований від фрагмента, де його брат коментує новини про конфлікти в сім'ї. Перед камерою Гаррі наголосив, що він бачиться рідко з братом та йде різними шляхами з ним. Одкровення засмутило принца Вільяма.

"Неминуче трапляється всяке. Але ми брати і завжди будемо братами. Звичайно, зараз у нас різні шляхи. Але я завжди буду поруч з ним і знаю, що він завжди буде поруч зі мною. Ми не бачимося так часто, як колись, бо обидвоє дуже зайняті", – наголосив у фільмі Гаррі.

Раніше інсайдери розповідали, що ворожнеча між британськими принцами розпочалась, коли Гаррі освідчився Меган Маркл. Його брат назвав це рішення поспішним, оскільки сам перед одруженням зустрічався з Кейт довгих 8 років. Тому поради Вільяма не квапитись із церемонією Гаррі сприйняв вороже.

А от щодо ставлення до ЗМІ, то обидвоє британських принців мають особливу неприязнь. Все тому, що у 1997 році їхня мама принцеса Діана померла під час переслідування репортерів її машини. Тому принци Вільям та Гаррі часто уникають спілкування з журналістами, передаючи офіційну інформацю через прессекретарів. Однак герцог Кембриджський дещо стриманіше поводиться з представниками ЗМІ.

Він завжди все робить дуже обдумано і виважено, не влаштовує з цього психодрами,
– зазначив інсайдер.

Водночас принц Гаррі оголосив пресі своєрідну "війну". Герцог подав судовий позов проти власників таблоїдів Тhe Sun і Daily Mirror. Він звинуватив журналістів у незаконному прослуховуванні його телефону та доступі до голосових повідомлень. Букінгемський палац підтвердив інформацію про майбутню судову тяганину, приховуючи деталі справи. Інсайдери ж стверджують, що ані королева Єлизавета ІІ, ані її представники не підтримують такого рішення принца Гаррі.