Фото вітальної листівки, на якій зображені діти 40-річної Шарлін і 60-річного Альбера ІІ, княгиня опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Різдвяну листівку принца Гаррі та Меган Маркл гостро розкритикували: несподівані деталі

Вона перебуває в солодкому передчутті свята. Вона продемонструвала своє очікування в підписі до фото, на якому зображені її діти

12 днів до Різдва,
– прокоментувала знімок княгиня Шарлін.

На світлині 4-річні двійнята Габріела та Жак сидять біля ялинки на дерев’яному табуреті. Маленька принцеса одягнута в справжнє королівське вбрання – біла сукня, колготи в тон та золоті туфельки. Для Жака батьки обрали більше стриманий наряд, який розбавили спортивним взуттям. Син княгині Шарлін та Альбера ІІ на знімку постав у білій сорочці, чорних штанах і жилетці. Близнюки мило позували перед камерою, ніжно притулившись один до одного.

Вітальня листівка з зображенням королівської сім’ї Монако з’явилась на сайті New My Royals. Для святкової зйомки княгиня Шарлін обрала довгу червону сукню із коміром, а її чоловік Альбер ІІ одягнув сірий костюм та білу сорочку. Поруч із королевою та дітьми на дивані чемно сиділа їхня маленька собака.


Королівська сім'я Монако / New My Royals