Всесвітньо відомий італійський піаніст та композитор Людовіко Ейнауді поділився із прихильниками домашнім лайвом. Музикант присвятив його усім, хто зараз залишається вдома задля боротьби із пандемією, а також усім тим, хто усі ці роки бореться із кліматичною кризою.

Незважаючи на нову надзвичайну ситуацію, з якою ми стикнулись сьогодні, давайте не забувати про критичні кліматичні умови, з якими ми маємо справу протягом багатьох років.
— Людовіко Ейнауді

До теми: Андреа Бочеллі заспіває на Великдень у Міланському соборі – концерт транслюватимуть онлайн

Справа у тому, що кілька років тому у співпраці з Грінпіс Людовіко Ейнауді зіграв історичний лайв у Арктиці, аби привернути увагу питання видобутку нафти та риби і визнання міжнародних вод навколо Північного полюсу заповідними. "Це була інша точка зору. Це була історія, про яку всі вже говорили, — і я просто розповів її своєю мовою, художньою мовою", — пояснює композитор.

Дивитись відео Ludovico Einaudi — Elegy for the Arctic:

"Ми вже відчуваємо на собі наслідки зміни клімата, глобального потепління. І я думаю, що ви не можете росто мовчати і дивитись, що відбувається. Ви повинні брати участь і робити все, що можете, аби донести людям суть проблеми", — говорить Ейнауді.

22 вересня 2020 року італійський композитор виступить у київському Палаці Україна. Квитки на Людовіко Ейнауді у Києві доступні онлайн на Concert.ua.