Модель та блогерка Кайлі Дженнер похвалилась кадрами, як провела день у компанії близьких. На фото вона показала, як засервірувала стіл. Несподіванкою стало те, що на знімках – посуд українського бренду GUNIA Project.

Дивіться також Легендарна американська співачка Джоан Баез завітала до України: перші фото та відео з візиту

Кайлі Дженнер придбала посуд українського бренду

Модель сама придбала сет посуду GUNIA Project з колекції Indigo. Як розповіла засновниця бренду Марія Гаврилюк, вона дізналась про покупку зі сторіз знаменитості.

Ми раді, що Кайлі Дженнер обрала придбати кераміку з нашої колекції Indigo! Її нещодавній пост з цим найпрекраснішим сервіруванням столу став для нас повною несподіванкою, і тепер ми не можемо відвести від нього погляд. Раді знати, що наша продукція made-in-Ukraine на найтепліших зустрічах у всьому світі,
– поділився бренд.


Кайлі Дженнер похвалилась посудом українського бренду / Фото з інстаграму GUNIA Project

Неймовірна тарілка з колекції Indigo коштує 2700 гривень. Посуд розфарбований вручну у стилі наїв. Під час створення дизайнери надихалися орнаментами килимів з Національного музею народного декоративного мистецтва.


Скриншот з сайту

Зауважимо, GUNIA Project – український бренд, що займається створенням речей на основі традиційних етнічних культур. Вони виготовляють не тільки посуд, але й прикраси та одяг. GUNIA Project обожнюють українські та світові зірки:

  • Зірка "Емілі в Парижі" Лілі Колінз одягнула шапку від GUNIA Project на відпочинку у Швеції.
  • Олена Зеленська на зустрічі з дітьми-героями доповнила образ золотими сережками від цього бренду.