Про це пише відомий політолог Олексій Голобуцький на своїй Facebook-сторінці.

"Щоб не відбувалося у країні, а "Інтер" дотримується своєї лінії: показувати російське попсове г**но типу концерту Агутіна. Випадкове включив і відразу на*", – підкреслив фахівець.

Читайте також: Трагічна загибель дітей у таборі "Вікторія": хто з українських зірок "чхав" на траур в Одесі

Водночас сам телеканал на своєму офіційному сайті анонсував творчий вечір Агутіна, як щось грандіозне. Також мовник назвав це дійство "музичним подарунком своїм глядачам".


Анонс концерту Леоніда Агутіна на сайті "Інтера"

Зауважимо, що у концерті також брали участь Лариса Доліна, Ігор Ніколаєв, Анжеліка Варум, Володимир Пресняков і Ані Лорак.

Захід транслювався у суботу ввечері, о 20:30 – це вже було після того, коли трагедія в Одесі набрала неабиякого розголосу. Повтор передачі заплановано на неділю, 17 вересня, на 14:00.


Концерт "Агутіна" транслювали, коли про трагедію у "Вікторії" було відомо

До слова, у зв'язку загибеллю дітей у Одесі та області 16 та 17 вересня оголошено днями жалоби.

Крім того, Леонід Агутін уже давно перебуває у базі сайту "Миротворець" через те, що незаконно перетинав державний кордон України.

Нагадаємо, уночі проти 16 вересня спалахнула пожежа в таборі "Вікторія" в Одесі. У результаті інциденту 3 дитини загинули та ще три перебувають у лікарні.

До слова, у зв'язку з трагедією концерт гурту "Бумбокс", який мав відбутися в Одесі увечері 16 вересня, перенесли на іншу дату.