В Україні Тіна Кароль завоювала чималу аудиторію меломанів, відтак кожен її виступ відзначається фурором. Та на цьому талановита артистка вирішила не зупинятись: вона підписала угоду з лейблом Bentley Records та невдовзі розпочне створення англомовного альбому.

Читайте також: Дан Балан присвятив пісню Тіні Кароль та запросив її на танець: романтичне відео

Про чимале досягнення Тіна Кароль розповіла на своїй сторінці в Instagram. До радісної новини співачка додала стильне фото, зроблене в престижному районі Нью-Йорка – знаменитому Манхеттені. Перед камерою Тіна постала в бірюзовій спідниці, хутряному пальті рожевого кольору та туфлях-човниках. Такий весняний образ вона доповнила макіяжем з акцентом на губи.

Окрім цього, Тіна Кароль опублікувала кількахвилинний ролик, в якому продемонструвала сам процес підписання контракту. З прихильниками вона поділилась думками щодо події, зазначивши, що хоче зробити щось пам'ятне для України.

Ви можете пишатись. Можливо, якось вдасться артисту з нашої території зробити щось позитивне для своєї країни. Мені би, наприклад, хотілось для України зробити щось пам'ятне,
– зізналась Тіна Кароль.