Про вихід нової відеороботи, українські виконавці розповіли у своєму інстаграмі.

Читайте також Я не люблю своє тіло, – Олександра Заріцька з гурту KAZKA прокоментувала свої пишні форми

Бейби, сподіваємось, що у вас все окей, адже в нас є дуже крута новина! Сьогодні ми маємо за честь разом з нашими друзями зі Швейцарії гуртом Kadebostany презентувати відеороботу до EP DRAMA, в якій одна з історій – наша спільна пісня Baby I’m Ok,
– написала Олександра Зарицька.

Вона зазначила, що гурт нарешті щасливий поділитися однією з найулюбленіших пісень та показати відеороботу, яку навесні створила команда Kadebostany у сонячному Стамбулі. Фронтвумен гурту також анонсувала, що вже за тиждень відбудеться прем’єра їхнього бекстейджу.

Режисером відеокліпу на пісню Baby I’m Ok став Хасан Куюджу. Відеоробота увійшла до мініальбому DRAMA. У відеокліпі Олександра Зарицька постала у чорному капелюсі та тренчі, такого ж кольору шкіряній спідниці та на високих підборах.

Що відомо про гурт Kadebostany?

Kadebostany – проєкт автора пісень та продюсера Гійома де Кадебостані, також відомого, як президент Кадебостан. Гурт відомий своїми хітами Castle In The Snow, Mind If I Stay, Teddy Bear та саундтреком до трилогії "50 відтінків сірого". Під стягом концептуальної Республіки Кадебостані проєкт швидко привернув до себе увагу слухачів по всьому світу, завдяки своєму оригінальному звучанню, унікальній візуальній ідентичності та яскравим лайвам.

Відеокліп Kazka & Kadebostany Baby I’m Ok: дивіться онлайн