25 лютого гурт Go_A, до складу якого входить Тарас Шевченко, який заснував гурт, вокалістка Катерина Павленко, Ігор Діденчук та Іван Григоряк, відповіли на запитання журналістів під час своєї першої пресконференції після перемоги в Нацвідборі.

Читайте також: Літературна мова не була споконвіку, – гурт Go_A відреагував на коментар Тараса Тополі

Вокалістка Катерина Павленко зазначила, що у другому півфіналі свій голос віддала за тернопільський гурт TVORCHI, які виступали з композицією BONFIRE.

Насправді було дуже важко спостерігати за виступами, адже ми також брали участь у конкурсі. Але потім я передивилася усі відео і відправила смс зі своїм голосом гурту TVORCHІ,
– заявила Катерина Павленко.

Засновник гурту Тарас Шевченко також додав, що якщо переслухати усі пісні та виступи учасників у фіналі, то важко сказати, хто саме є їхнім фаворитом, позаяк усі виконавці чудові.

Ми спостерігали за учасниками, як вони виступають наживо у фіналі. Тож ми з Катериною знайшли для себе нових виконавців, яких ми раніше не чули, і яких ми тепер із задоволенням слухаємо. Ми вдячні Нацвідбору за те, що змогли для себе відкрити нових артистів, яких раніше не знали,
– зазначив Тарас Шевченко.

Вокалістка гурту додала, що насправді їй сумно, що Нацвідбір завершився, адже за 3 тижні конкурсу учасники між собою дуже здружилися.

"Коли починаєш усвідомлювати, що це конкурс – стає сумно, адже хтось має перемогти, а хтось – ні. Але в цій ситуації усі переможці, бо музиканти отримали чудову можливість донести свою творчість на велику публіку", – сказала Павленко.

Дивіться онлайн-трансляцію 24 Каналу за участю Go_A: відео