Зміна погоди

Після Великодня в Україну прийде різке похолодання – подекуди температура опуститься до "мінусових" позначок.

Як прогнозують синоптики, з 19 квітня очікується серйозний, потужний та тривалий заток холодного повітря. Денна температура не перевищуватиме +10 градусів, а буде нижчою, а вночі температура може опускатися і нижче нуля градусів.

Тож не виключено, що місцями пройдуть не лише дощі, а й мокрий сніг.

Холод в Україні за прогнозами синоптиків затримається в Україні щонайменше до кінця наступного тижня (17-23 квітня).

Росія без Євробачення

Росія відхилила всі компромісні варіанти Європейської мовної спілки і не братиме участі у пісенному конкурсі Євробачення.

Щоб виправдати свою принципову позиції щодо представниці – Юлії Самойловій – в Росії пішли на безпрецедентні кроки. Співачку назвали першою учасницею Євробачення-2018, хоча цьогорічний конкурс ще навіть не відбувся.

До цього часу країни починали оголошувати своїх учасників після перемоги певного учасника.

Політичний експерт Тетяна Лупова у коментарі для сайту "24" пояснила, що Євробачення проходить багато років, тому відмова Росії від участі ніяк не вплине на сам конкурс.

Не треба перебільшувати значення рішення Росії. Це пісенний конкурс – і не більше. У здорових людей повинно бути здорове ставлення до рішення РФ. Тим більше, що Росія до євроконтиненту належить умовно,
– відзначила вона.

Лідер російського гурту "Машина времени" Андрій Макаревич прокоментував ситуацію навколо участі Росії в конкурсі. За його словами, це "дурість з обох боків".

Макаревич зауважив, що люди, які готували Самойлову до конкурсу, явно були в курсі українських законів і знали, що вона виступала в анексованому Криму.

Курйоз дня

Депутат від "Народного фронту" Андрій Река під час пленарного засідання показав журналістам язика. Цей жест зняли на відео.

Фото дня

В Ужгороді рясно зацвіла сакура.

Видовищними фотографіями в мережі поділився губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль.

Москаль закликав українців берегти таку унікальну красу, а не ламати гілочки дерев для фото. Він нагадав, що сакури, магнолії й тюльпанові дерева будуть цвісти у місті ще близько півтора тижні.