На одне з перших запитань журналістки телеканалу "ТСН" про те, чи збирається він провідати матір і сестру в рідному селі, співак Олег Винник лише мовчав. Згодом до журналістки підійшов один із охоронців і продюсер та попросили покинути зал прес-служби.

Читайте також: Телеканал "1+1" потрапив у скандал із Олегом Винником

На запитання іншого журналіста про відсутність дружини на церемонії та загалом про його особисте життя взялася відповідати співачка Ольга Полякова, яка разом з Винником отримала нагороди "найкрасивіших-2018".

Спершу вона зазначила, що познайомилась особисто з його дружиною Таїсією, але потім звернулася до співака, щоб той відповів на запитання: "Олеже! Вже пора розказати. Давай камінг-аут, Олеже". Проте Винник залишився при своїй думці і лише заспівав декілька рядків зі своєї пісні. "Бачите, не готовий наш хлопчик. Ну, що робити?", – зазначила співачка.

Потім Оля Полякова взяла ініціативу в свої руки і прокоментувала ситуацію.

Головне, що він не гей. Хоча я проти геїв нічого не маю. Просто він не гей і дівчата можуть мріяти про нього далі. В нього є кохана. Ми це знаємо. Але він кохає не тільку ту кохану, а ще й всіх жінок України,
– підсумувала співачка, а сам Винник назвав такі слова щирою правдою.