Про це він заявив у своєму інтерв'ю для ВВС-Україна.

За його словами, хлопці з гурту D/C Train на початку 2014 року запропонували йому приїхати в Україну.

"Я мандрував по світу і раніше ніколи не був в Україні. Мені було цікаво приїхати. Незабаром після цього сталася анексія Криму, спалахнув конфлікт на Сході. Павло (Павло Харламов, фронтмен D/C Train — "24") запитав, чи я все ще готовий приїхати. Я пообіцяв це зробити. Знаю, що інші групи, такі як Aerosmith, Depeche Mode, скасували виступи. Павлу я сказав: "Поки в Києві відкриті аеропорти, я приїду", — розповів Еванс.

Коли я вперше гуляв Києвом, я був шокований, коли побачив барикади, обгорілі будинки. Мені розповіли про революцію. Я не знав нічого про це. Саме тому перший концерт у Києві був особливий, бо я зрозумів, що саме тут сталося,
— додав музикант.

Як зазначив Еванс, він був радий показати світу, що Україна є фантастичною і сучасною.

"Я розповідав людям по всьому світу про Україну, бо тут війна і люди мають багато запитань", — додав він.

Музикант також зізнався, що українські дороги — найгірші з тих, які йому довелось бачити. В той же час він високо оцінив українську кухню.

До слова, 18 жовтня у Лондоні відбувся концерт солідарності "I’m with the Banned", де лідер культового британського гурту Pink Floyd Девід Гілмор разом з музиканатами популярної української групи "Бумбокс" заспівав пісню, присвячену Революції Гідності.