Біографічну картину "Рокетмен" представили на Каннському кінофестивалі, який днями завершив приймати гостей на червоній доріжці. Шанувальники з нетерпінням чекають прем'єри фільму, аби дізнатися ще більше цікавих деталей про свого кумира. Однак, як зізнався Елтон Джон для видання The Guardian, не всі сцени, які він хотів би бачити у стрічці, потрапили до основного сюжету.

Читайте також: На честь Елтона Джона та його чоловіка назвали галерею

За його словами, зі сценарію фільму про його історію успіху та життєвий шлях прибрали сцени, які він категорично не хотів вирізати. Елтон Джон розповів, що творці проекту таким чином хотіли підвищити рейтинг картини, дозволивши глядачам 13+ років відвідати прем'єру. Проте рок-музикант зазначає, що виступав проти такого рішення, оскільки воно буде перечити дійсним фактам.

Я не жив життя, якому можна привласнити рейтинг 13+. Я не хотів, щоб картина була наповнена наркотиками та сексом, але всі знають, що у мене було багато і того, і іншого в 70-х і 80-х роках. Не було особливого сенсу робити фільм, в якому я після концерту спокійно повертаюся в готельний номер зі склянкою теплого молока і Біблією,
– відверто заявив Елтон Джон.