Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Billboard.

Читайте також: Фільм "Донбас" претендує на "Оскар": що варто знати про гучну українську стрічку

Зазначимо, що 27 вересня Авріл Лавін презентувала новий кліп. У пісні "Head Above Water" (в перекладі – "Голова над водою") зірка розповіла прихильникам історію про боротьбу з хворобою Лайма, що ледь не забрала життя співачки.

Хворобу співачки діагностували у 2014 році, тоді у неї стали проявлятися деякі симптоми. Одного разу вона навіть не могла встати з ліжка через втому, яку відчувала.

Я провела в ліжку два чортових роки. Мене вкусив кліщ, і я змушена була приймати антибіотики. Але не все так просто. Це почало перетворюватися в кісту, тому одночасно слід приймати і інші антибіотики. Це дуже довго не діагностувалося, і я страшенно почувалася,
– розповіла Авріл.

Протягом цих років артистка приймала спеціальні протималярійні засоби і антибіотики. Вона заявила, що хоче знову повернутися до нормального життя і зайнятися музикою.


Авріл Лавін для Billboard

Крім того, Лавін згадала своїх колишніх чоловіків, вокаліста групи Sum 41 Дереку Віблі і лідера Nickelback

"Все минуло, але я люблю закохуватися і ні про що не шкодую", – додала 34-річна співачка.


Авріл Лавін для Billboard


Авріл Лавін для Billboard

Що таке хвороба Лайма?Недуга, яку ще називають бореліозом. Хворобу передають кліщі. На ранній стадії людина може побачити на тілі почервоніння, може підвищуватись температура та проявлятись біль у м'язах і хронічна втома. Згодом хвороба Лайма вражає суглоби, серце та нервову систему.

Авріл Лавін діагностували недугу восени 2014 року. Симптоми проявились у зірки через 6 місяців після ураження, відтак до медиків артистка звернулась з дуже загостреною формою недуги. Авріл Лавін досі бореться з хворобою.