Оголосив про це він, за традицією, у твіттері. Дональд Трамп наголосив, що залишається хорошим другом для королеви Єлизавети ІІ, однак оплачувати будь-які послуги для її нащадка не має наміру.

Читайте також: Меган Маркл та принц Гаррі планують вдруге стати батьками, – ЗМІ

"Я хороший друг і шанувальник королеви Великобританії. Повідомлялося, що Гаррі та Меган, які виїхали з Лондона, постійно проживатимуть у Канаді. Тепер вони виїхали з Канади до США, проте ми не будемо платити за їхню охорону. Вони повинні платити!" – заявив Дональд Трамп.

Водночас представники герцогів Сассекський запевняють, що подружжя і не мало наміру звертатись до Дональда Трампа з таким проханням. Охорону, як і всі решта витрат, принц Гаррі та Меган Маркл оплатять самотужки.

Як відомо, офіційно герцоги Сассекські складуть свої королівські обов'язки вже в перший день квітня 2020 року. Через коронавірус інсайдери переконані, що цей процес можуть перенести.

До 26 березня принц Гаррі та Меган Маркл з сином Арчі проживали у канадському Ванкувері. Там пара орендувала розкішний маєток з великим подвір'ям та садом. Оскільки подружжя ще було у складі королівської родини, вони вирушили до держави з власними охоронцями, які працюють на королеву. Окрім цього, уряд Канади, за протоколом, надавав їм додатковий захист, що обходився платникам податків у чималу суму. Це обурило канадців, які звернулись до влади припинити фінансувати герцогів Сассекських.

Ймовірно, ця історія і надихнула Дональда Трампа випередити можливе незадоволення суспільства.