Оля Цибульська одружена зі шкільним другом, однак свого обранця ретельно приховує від публіки. Пропри те, що стосунки з коханим зірка не розголошує, вона все ж наважилась розповісти про його шокуючий новорічний сюрприз. Приголомшливою історією артистка поділилась з "Новим каналом".

Читайте також Засніжило: Оля Цибульська показала погоду в Києві – кумедні фото

Чоловік Олі Цибульської купив її на Новий рік

Зірка зізналась, що кожен Новий рік зустрічала на роботі та розважала публіку на корпоративах. Проте за весь період музичної кар'єри Цибульській все ж вдалось відзначити свято в колі рідних. Щоправда, таких планів у зірки не було.

Як з'ясувалось, чоловік співачки зателефонував концертному директору дружини, замовив її виступ у новорічну ніч та навіть залишив передоплату. Не підозрюючи, хто став замовником, артистка вийшла на сцену і побачила в залі близьких.

Чоловік купив мене на Новий рік. Моєму здивуванню не було меж, коли о 22 зайшла в зал і побачила найрідніших. Тоді й зрозуміла, хто мене "замовив". Це був єдиний Новий рік, коли відпочила та кайфонула,
– наголосила Оля Цибульська.

Сюрприз і справді шокував знаменитість. Співачка зізналась, що це був дуже милий і приємний подарунок, однак від новорічного гонорару вона не відмовилась.