Збиратись біля клубу, де мав відбутись концерт Сергія Бабкіна, активісти почали ще за годину до його запланованого початку. Обурені вони тим, що артист виступав в Росії вже під час війни на Донбасі.

"Щоб він все-таки визначився, чи він українець, чи якийсь малорос, який буде розважати людей по ту сторону. Яка на нас безпосередньо напала. І ціла купа хлопців наших загинула", – прокоментував протест активіст Богдан Федун.

Читайте також: У Львові зірвали концерт Бабкіна: музикант зробив заяву

Півтора місяці тому, коли у місті з'явились перші афіші концерту, активісти звернулись до організаторів, вимагаючи скасувати виступ. Їх проігнорували. Перед самим концертом Бабкін дзвонив до мітингувальників. Кажуть, попросили його записати відеозвернення. Наполягали, щоб співак вибачився і визнав росіян окупантами, пообіцявши більше туди не їздити. Втім артист відмовився. Тому протестувальники заблокували вхід до клубу.

Нічого не можу сказати. У нас сьогодні концерт. Придбано тисячу квитків. Я читав сьогодні зранку коментарі осіб, яким не подобається те, що відбудеться концерт. Я поважаю їхню позицію, поважаю їхню думку. Але так само мають право відвідати концерт ті тисяча львів'ян, які придбали квитки на нього,
– зазначив організатор концерту Святослав Роман.

"Я думаю, що це його особисте. Люди приходять послухати його музику. А зв'язувати музику і політику – це жахливо і неправильно!" – вважають відвідувачки концерту Валентина і Вікторія.

До активістів, які заблокували вхід до клубу, долучилися й правоохоронці. За їхніми словами, слідкували за порядком й за виконанням розпорядження міськради про заборону концертів артистів, що виступали в Росії. Проте пізніше між поліцією та активістами відбулись сутички.

Читайте також: Скандальному реперу "Гнойному" таки заборонили в'їзд в Україну

Після тривалого очікування Сергій Бабкін вийшов до протестувальників. На питання активістів, чи є для музиканта Росія країною-агресором, Бабкін відповів, що не буде розголошувати свої політичні погляди.

Прихильники ж артиста ще довго не розходились, сподіваючись потрапити на концерт. Проте він так і не відбувся.