Посеред парку у центрі Києва син загиблого встановив синтезатор та музичне обладнання. Через музику 22-річний Ярослав Олійник хотів нагадати людям про свого батька Сергія.

Читайте також: У мережі з'явилося відео сутички між "бійцем АТО" та охоронцями торгового центру (18+)

Кілька тижнів тому Ярослав так само грав для людей біля Золотих Воріт. Утім це не сподобалося одному чоловікові. Той почав чіплятися до музиканта. Тоді за піаніста вступився батько – ветеран АТО Сергій Олійник. Його незнайомець ударив ножем. Від поранень "атовець" помер на руках у свого сина.

Тепер через мелодії Ярослав передає весь біль утрати. Його аудиторія – близько сотні людей, які прийшли спеціально, щоб насолодитися музикою. Серед слухачів і Юрій Щирін, ветеран АТО. Він добре знав Сергія Олійника.

Смерть Сергія, вона освячує цю музику, яку ми чуємо сьогодні. Тому що, повернувшись з фронту, він не переставав воювати,
– сказав побратим загиблого.

Навіть після демобілізації Сергій допомагав фронту як волонтер. Разом із ним їздив і Ярослав. На фронті він грав для бійців.

Після концерту люди підходили до музиканта, щоб подякувати та підтримати. Наприклад, одна із слухачок Світлана спеціально приїхала аж з Херсона.

Читайте також: Бойовики влаштували різанину між собою: є поранені

"Коли я сюди приїхала і прийшла на концерт, я відчувала дуже сильні переживання. Це настільки емоційно та духовно сильні переживання. Таке враження, що сам вітер йому допомагав, сам бог йому допомагав", – поділилась Світлана.

Зараз родина Олійників чекає, коли розпочнеться суд над убивцею їхнього батька. Подробиць про перебіг слідства знають небагато.

Ми дзвонили, ми питали, але нема нічого зараз. Йде там експертиза якась, і я не розумію, що там можна вдіяти,
– розповів син Ярослав.

Зараз хлопець весь свій час приділяє родині. Але вже найближчим часом планує почати реалізовувати батькову мрію, аби стати всесвітньо відомим композитором і музикантом. А от найближчі плани Ярослава прості і зрозумілі.

Я сподіваюся, що справедливість в суді буде доведена, – сказав він.

Читайте також: Волонтерський пункт. Київ. Тиха гавань для розбурханих