Про це повідомляє The Guardian.

Хоч знаменита наречена Меган Маркл вирішила не запрошувати своїх зведених братів та сестер на весілля, це суттєво не вплине на кількість гостей. Адже на королівське весілля завітають близько 3 тисячі людей. Привітати молодят приїдуть і батьки акторки, які попри всі чутки будуть присутні на вінчанні.

Всі гості не зможуть бути присутніми під час вінчання в каплиці святого Георгія, що у Віндзорському замку. Однак люди побачать Меган Маркл та принца Гаррі, які приїдуть до місця вінчання та вирушать з каплиці на кареті відкритого типу.

Оскільки церемонія триватиме близько 4 годин, наречені вирішили попередити гостей, що ті взяли з собою їжу та напої. Королівська сім'я не влаштовуватиме фуршет на території Віндзорського замку, відтак люди можуть зголодніти за цей час.

Таке попередження викликало шквал критики в гостей. Вони зазначили, що королівська родина, статки якої оцінюють в понад 400 мільйонів фунтів стерлінгів, не передбачила звичайний фуршет. Інші ж почали стратегічно шукати на карті найближчі кав'ярні та продуктові магазини. Однак більшість все ж обурились від такої поради Меган Маркл та принца Гаррі.

Якщо я втрачу свідомість, то це не через захоплення,
– зазначив глава благодійної організації з Ковентрі Рашид Бхейт.

Як відомо, серед гостей також будуть непривілейовані. Наречені Меган Маркл та прин Гаррі запросили "людей з різних верств населення і різних вікових груп, які продемонстрували лідерські якості та послужили своїм графствам".