Пісня "Дівчата" стала одинадцятим синглом соціально-мистецького проекту #ПісніВійни. Композиція увійшла в однойменний альбом сучасних фронтових пісень, реліз якого відбувся 14 жовтня 2017 р. Трек про тих, які "зрізають коси і туго шнурують берці", записано на студії Jenny Records у Львові.

Читайте також: Такої ненависті до нас, як у Росії, нема навіть у пеклі, – Приходько

Автором пісні "Дівчата" стала поетеса, волонтер та громадський діяч Олена Задорожна, автором музики виступила 16-річна Дарина Яковенко.


Дар'я Зубенко

Сама ж виконавиця пісні Дар’я Зубенко є родом із Чернігова, пішла на фронт у 2015-му, коли їй було 28 років. Працювала парамедиком медичного батальйону "Госпітальєри" при 8-му батальйоні Української добровольчої армії "Аратта". Воювала під Донецьком та в секторі М. Зараз дівчина працює інструктором з тактичної медицини та першої домедичної допомоги у "44-му Навчальному центрі".


Дар'я Зубенко

Дівчина давно захоплюється співом, а спільно записаний трек "Дівчата" з Анастасією Приходько став її дебютним.


Анастасія Приходько

Для мене це велика честь. Шана усім дівчатам, які беруть до рук зброю і йдуть захищати Україну. Мені сльози на очі навертаються від того, що є така потреба… Водночас відчуваю гордість за наших відважних жінок. Пісня "Дівчата" – присвята і вдячність саме таким жінкам!,
– зазначила Приходько.