Ада Роговцева публічно привітала онука у фейсбуці. Вона опублікувала чорно-біле фото, на якому обіймає Олексія, та зізналася, що плаче, бо не може зробити цього навіть у день його народження. Акторка каже, що він робить свою чоловічу роботу.

До теми Настя Каменських нарешті пояснила, чому Потап досі не повернувся в Україну

Ада Роговцева привітала онука, який воює проти росії

Він моя радість і моя гордість. Він неймовірно талановитий в усьому. І він не поруч. Він робить свою чоловічу роботу. Він на війні. І мені страшно. І я плачу сьогодні, бо не можу обійняти свого золотого хлопчика, свого дорослого онука в його день народження. Але він там, де має бути,
– щемливо написала Ада Роговцева.

У день народження зіркова бабуся побажала Олексію божої помочі та довгих років життя: "Господи, спаси і сохрани! Перемоги, сил, хисту, Божої допомоги і захисту! Многая літа! Моя любов з тобою повсякчас".

  • У 85-річної Ади Роговцевої двоє дітей-акторів – старший син Костянтин і молодша донька Катерина. Олексій – її єдина дитина.
  • До війни хлопець закінчив університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого і працював у компанії PATRIOT Rental, яка спеціалізується на комплексному забезпеченні зйомок.