Раритетні фото з сімейного альбому опублікували на офіційній сторінці в Instagram Кенсінгтонського палацу. На фотографіях, які з'явилися на офіційній сторінці королівської сім'ї Великобританії, є принцеса Діана зі своїми дітьми – принцом Гаррі і принцом Вільям.


Принцеса Діана та принц Гаррі


Принц Вільям та принц Гаррі


Принц Вільям та принц Гаррі


Принцеса Діана з сином


Принцеса Діана з сином

Як відомо, принц Вільям і принц Гаррі з'являться в новому документальному кіно під назвою "Діана, наша мама: її життя і спадщина", де розкажуть про принцесу, якою вона була в сімейному колі та розкажуть багато інших деталей з життя королівської сім'ї.

Читайте також: Спроба самогубства та нещасливе подружнє життя: оприлюднені спогади принцеси Діани

Сини принцеси шкодують, що їхня розмова з мамою телефоном була надто короткою. В той час, як обидва сини принцеси Діани перебували у замку Балморал, що у Шотландії, їхня мама телефонувала їм з Парижа. Цей дзвінок був останньою їхньою розмовою перед жахливою автокатастрофою, в якій загинула Діана.

Якби я знав, що це буде останній раз, коли я говорю з мамою, я би сказав їй багато важливих слів. Тепер напрочуд важко жити із цією думкою... Якби я знав, що трапиться, я би не був таким збайдужілим тоді,
– додав герцог Кембриджський Вільям.

Принц Вільям також розповідає, як він би хотів, шоб його матір бачила його дітей з Кейт Міддлтон – принца Джорджа та принцесу Шарлотту.

Читайте також: Принц Вільям прикрасив обкладинку модного глянцю та розповів, за ким він сумує

"Регулярно, коли я вкладаю в ліжка перед сном принца Джорджа та принцесу Шарлотту, я їм розповідаю, що в них є дві бабусі, що в них було дві бабусі в їхньому житті, і це важливо, щоб вони знали, хто вона (принцеса Діана – 24) і що вона була неймовірна", – зізнається в уривку кінострічки принц Вільям.

Принц Гаррі в свою чергу також додав, що їхня матір була однієї з найбільш пустотливих матерів, яка завжди знала, як розвеселити своїх синів.

В іншому відеоролику можна побачити, як для створення фільму "Діана, наша мама: її життя і спадщина" в якості гостя та одного з кращих друзів принцеси Діани запросили музиканта Елтона Джона.

До слова, фільм вийде на екрани сьогодні, 24 липня, о 21 годині на телеканалі ITV за місцевим часом.

Нагадаємо, що принцеса Діана загинула в ніч на 31 серпня 1997 року. Вона померла в результаті автокатастрофи на набережній Сени в Парижі. На той момент Вільяму було 15, а Гаррі – 13 років.

Читайте також: В мережі з’явився зворушливий трейлер серіалу про принцесу Діану: відео